fbpx
MENUMENU

5 моделей сумок, які повинна мати кожна жінка після 40

Зрілій жінці ні до чого безліч дешевих аксесуарів в гардеробі, досить грамотно «вкластися» в цих 5 моделей. Класика і в бенкет і в світ Жінка в зрілому віці не може дозволити собі з’явитися з сумкою, яка не личить до її вбрання. А міняти аксесуара кожного разу із зміною плаття або проведення часу, завдання досить важке. Тому радимо придбати тобі стеганную сумочку на ланцюжку — класику, яка не виходить з моди вже багато десятків років. Повір, з нею ти будеш виглядати достойно i в офiсi i на побаченi.


Структурована сумка-тоут Жіноча сумка дуже багато говорить про свою власницю. А сумка-тоут не лише голосно заявляє про себе, але і додає хазяйці відразу декілька очок, особливо, якщо мова про образ успішної кар’єристки. Спробуй піти від банальностей і обзавестися аксесуаром не чорного, а, наприклад, сірого кольору.

Плануєш відправитися на шоппінг або у відпустку з подругами? Тоді велика сумка-шоппер тобі просто необхідна. Це простора сумка стане твоїй палочкой-виручалочкой, і ти дивуватимешся, як раніше жила без неї.

Вечірній клатч Цей аксесуар не згодиться тобі вдень, але увечері буде дуже до статі. Позачасовий клатч відмінно доповнить практично будь-яке святкове вбрання. Постарайся вибрати нейтральну модель, яка підійде до найсміливішого образу, але не затьмарить його.

Сумка через плече мабуть, ця найзручніша сумка з нашого списку, яка підійде як для огляду пам’яток у відпустці, так і для прогулянки з дітьми в найближчому парку. Вона не настільки містка, як, наприклад, сумка-шоппер. Але в цьому і плюс, тому що тобі не доведеться тягнути з собою все своє життя в одному аксесуарі. Вибирай модель із зручним замком, яким зможеш відкрити однією рукою.

А що думаєте із цього приводу ви? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

Оставить ответ