fbpx
MENUMENU

5 помилок, які здійснюють жінки при носінні пальто.

Деколи пані надіваючи пальто допускають фатальні помилки, які зводять нанівець весь створений образ. Пальто само по собі має на увазі створення елегантного образу, особливо це стосується його класичних варіацій. Щоб пані в пальто дійсно справляла гідне враження, необхідно дотримувати декілька нюансів.

Найпоширеніші помилки спробуємо розібрати сьогодні. Поєднання довжини пальто і спідниці Цей нюанс є дуже поширеною помилкою. Багато пані абсолютно не враховують довжини спідниць. У ідеалі довжина спідниці має бути на рівні довжини пальто, ну максимум спідниця може виглядати з-під пальто на 10 сантиметрів. Якщо ж спідниця буде набагато довша, ніж пальто, то візуально ви укоротите свої ноги, що не є добре.

Дуже безглуздо виглядає пані в отакій «драбинці» по довжині: пальто, бриджі, чоботи.

Не забувайте чистити пальто. Осiнь це та пора, коли погода, в основному, не радує нас сухими днинками. Уникнути бризок на пальті практично неможливо, тому ніколи не забувайте очищати пальто від прилиплої грязі. Ще однією проблемою акуратного зовнішнього вигляду є катишки, що з’являються з часом на багатьох пальтових тканинах. Допомогою в очищенні будуть спеціальні щітки, якими необхідно чистити пальто по ворсу, а також спеціальні машинки для видалення катишков. Багато хто використовує клейкий ролик, але я, наприклад, чула думку, що клейкий шар ролика навпаки чіпляє грязь. А ви що думаєте із цього приводу? Якщо у вас пальто м’яке, можливо без підкладу, його можна стирати в пральній машині, за допомогою режиму «дбайливе прання», при температурі не більше 40 градусів. Якщо ж пальто має форму, дубльовані борти, подплечникі, то йому загрожує лише хімчистка. Після домашнього прання таке пальто дуже складно привести до початкового вигляду.

Контрастний елемент в образі Серед модниць дуже популярний монохром в одязі, це також стосується і пальто, але що б створити дійсно стильний образ, звернете увагу на контрастні аксесуари, інакше образ зіллється в одну велику монохромну пляму.


Застібка пальто. Сьогодні актуальний розслаблений стиль, тому як ніколи актуальні фасони пальто із застібкою в районі талії. Якщо ж у вас пальто із стандартною застібкою, в цьому випадку не варто застібати гудзика повністю до горловини. Щоб захиститися від вітру і холоду надіньте контрастний об’ємний шарф. Це може бути тканинний палантин або шарф з в’язаного полотна, важливо,щоб забарвлення або прінт був яскравий і оригінальний, або стриманий, все залежить від ваших переваг в одязі.

Забудьте про кишені в пальті Забути про кишені, це самий кращий спосіб зберегти пристойний вигляд пальта. Зовсім не добре виглядає пані що гуляє з набитими кишенями або руками в кишенях. Пальто, це та річ, в якій жінка відчуває себе жіночно і елегантно. Не навантажуйте кишені свого пальта дрібницею, ключами, всякими чеками і іншими штучками, для цього є сумочка. А що думаєте із цього приводу ви? З нетерпінням чекаємо ваших коментарiв!

Оставить ответ