fbpx

DERBY

Сьогодні DERBY — безумовний лідер на українському ринку шкіргалантереї та товарів для подорожей. Фірмові магазини DERBY розташовані майже у всіх великих містах країни, переважно в найуспішніших торгових центрах, поруч з магазинами відомих світових брендів. Для підтримки високого рівня обслуговування у всіх магазинах мережі, спеціалістами компанії розроблені та впроваджені власні Стандарти обслуговування. Компанія постійно впроваджує різноманітні дисконтні акції, діє програма лояльності для постійних покупців.
DERBY співпрацює з багатьма торговими мережами, серед яких «METRO», «АШАН», «РЕАЛ», «Мегамаркет». За відмінну якість продукції, торгову маркуDERBY нагороджено численними дипломами та відзнаками, серед яких “Вища Проба”, «Лідер Промисловості». Сім років поспіль ми займаємо перші місця в міжнародному щорічному конкурсі “Вибір Року в Україні» в номінаціях «Краща валіза», «Кращій рюкзак», «Кращій магазин сумок».
Компанія приймає участь у різних благочинних проектах. Нам не байдуже тяжке становище дітей, що залишились без батьків і мешкають нині в дитячих будинках. Багато дитячих будинків отримують від DERBY рюкзаки, сумки, техніку та іншу матеріальну допомогу. Діткам дуже подобається наша продукція і ми з гордістю зберігаємо малюнки, на котрих вони разом з собою малюють рюкзаки та сумки DERBY.
Професіоналізм, обізнаність в тенденціях та перспективах розвитку галузі, використання новітніх технологій, забезпечують зростання популярностіDERBY серед співвітчизників. Всі співробітники DERBY пишаються історією успіху своєї компанії та день у день прикладають всі зусилля для зростання популярності торгової марки та всебічного задоволення потреб наших покупців.
Ми дякуємо українцям за довіру, та будемо і надалі вдосконалювати продукцію вітчизняного бренду DERBY!
12

Мы находимся:

Корпус 2, этаж 1

Посмотреть на карте

Телефон:(044)429-49-31

Ссылка на наш сайт

Мы в соц сетях.