fbpx
Наші МагазиниНаші Магазини

Різноманітність брючних образів для пані 50+

Незалежно від віку і комплекції ми усі любимо брюки. І це не дивно, адже в них так зручно і комфортно. Але як же окрім цих важливих якостей, зробити брючний образ сучасним і стильним. Восени і зимою пані віддають перевагу темним тонам і щільним тканинам, а ми сьогодні, приділимо увагу брючним комплектам для майбутньої весни. Так, ми не встигнемо озирнутися, як пройдуть новорічні свята, 8 березня і почне пригрівати сонечко.

І щоб у нас з вами був час, як слід підготуватися до теплих днів, осмислити образ, а можливо підібрати собі що-небудь на розпродажах, розглянемо ці брючні образи для пані 50+.

Сьогодні дуже актуальні брючні костюми. Але хто сказав, що пані після 50 підійдуть тільки нудні монохромні варіанти. Різноманітити брючний костюм можна контрастними складовими: яскравими брюками або жакетом.І навіть класичні чорні брюки не виглядатимуть буденно в укороченому варіанті.Вузькі брюки в клітину це справжній шик. Трохи завужені укорочені вони однаково стильно виглядатимуть і з коротким жакетом і довгим кардіганом.


Обов’язково придбайте собі яскраві брюки на літо. Урівноважити образ і приховати декілька зайвих сантиметрів зможе жакет або блузон на випуск.


Ну і звичайно кольоровий принт! Щоб брюки не втратили форму вибирайте кольоровий джинс.


Подивіться, який чудовий аутфит можна зібрати на основі кольорових брюк. А довгий жакет приховає повноту стегон. Білі брюки в літніх образах виглядають завжди виграшно і свіжо. А яскраві акценти на блузі або монохромна блуза забере усю увагу на себе, якщо ви переживаєте, що білий колір повнить.

Ну, і звичайно джинси! Куди ж без них! Вони створять моложавий сучасний образ в стилі Casual.Милі пані, спробуйте на собі яскраві образи, приміряйте брюки такі, які ви ніколи не носили, можливо ви відкриєте для себе щось нове. А Ви що думаєте із цього приводу ви? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів

Комментирование закрыто