fbpx
Наші МагазиниНаші Магазини

Хутряний жилет: 10 стильних образів зими 2018-2019

Хутряний жилет вже декілька років не втрачає своєї популярності серед жіночої статі. Якщо подивитися на недавні покази мод, можна зробити висновок, що цей предмет гардеробу буде в тренді і в році, що настає. Тому вже зараз варто замислитися про його купівлю. Хутряний жилет буває стандартної довжини, що прикриває стегна, укороченої, або ж подовженою. Кожен з цих варіантів унікальний і підходить далеко не під кожен образ. Втім хутряний жилет стандартної довжини все-таки більше універсальний своїх побратимів і прекрасно буде поєднуватися з практично будь-яким луком. Єдине, якщо ви збираєтеся її одягати з джинсами, вибирайте завужені моделі останніх. Таким чином ви отримаєте гармонійніший і жіночний лук.

Подовжені жилети стилісти радять носити з більше класичними образами. Наприклад, ідеально буде виглядати під представленим верхнім одягом сукні, прямі брюки, спідниця-олівець. Дуже ефектний лук можна створити, якщо надіти під подовжений хутряний жилет шкіряні рукавички, спідницю і чоботи.
Укорочений хутряний жилет, який ледве доходить до лінії талії, ідеальний варіант для створення вечірнього образу. З ним будь-яка сукня виглядатиме неймовірно гармонійно і жіночно, а разом з ним і ви. Цікавий образ можна отримати, Хутряутряний жилет: 10 стильних образів зими 2018-2019кщо поєднати укорочений хутряний жилет з повсякденним ансамблем і безпосередньо шкіряними предметами гардеробу.


А що думаєте із цього приводу ви? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

Комментирование закрыто