fbpx
Наші МагазиниНаші Магазини

ECASE-ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АКСЕСУАРІВ ДЛЯ МОБІЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

Інтернет-магазин аксесуарів для смартфонів eCase знаходиться на першому поверсі ТК Макрос.

Головні пріоритети магазину – якість та доступність. Захисні аксесуари повинні бути естетичними, недорогими та зносостійкими.

eCase – перші та єдині в Україні є офіційними постачальниками чохлів з натуральної шкіри BISOFF.  В асортименті магазину є чохли-книжки, що відкриваються на бік та фліпи, що розкриваються донизу. Ці чохли відрізняються не лише конструкцією, але й матеріалами, функціями для комфорту та зовнішнім виглядом.

В асортименті магазину є безліч найрізноманітніших накладок із пластику, термопластичного поліуретану (ТПУ), металу, шкіри й скла. Прозорі накладки для смартфонів мають в товщину менше міліметра, але не поступаються захисними властивостями іншим моделям. Можна купити також більш технічні та естетичні моделі: у них навіть можуть бути переплетення двох матеріалів, що позитивно позначається на ударостійких властивостях; функції підставки, кишені, магніту тощо.

Є великий вибір скла та плівок для захисту екрану смартфонів. Також можна придбати інші супутні товари: навушники, зарядні пристрої, карти пам’яті, селфі-моноподи, зовнішні акумулятори та  багато інших корисних речей.

Ми знаходимося:

Корпус , поверх 2

Подивитись на карті

Телефон:
(044) 222-51-55
(067) 462-15-99
(093) 170-12-34
(095) 111-44-38

Посилання на сайт

Ми в соц мережах