fbpx
Наші МагазиниНаші Магазини

ESTAFETA

    

Пункт видачі замовлень інтернет-супермаркету Estafeta.ua – для всіх, хто має відношення до спорту: професійних спортсменів, пристрасних прихильників активного відпочинку та просто наймолодших шанувальників фізичної активності.
На нашому сайті Вашій увазі представлений найширший та найрізноманітніший асортимент товарів провідних брендів – світових лідерів по виробництву спортивного інвентарю та одягу.
Комфорт і зручність – один з основних принципів роботи нашої компанії. Саме тому ми чекаємо на Вас у нашому Пункті видачі, де ви зможете провести самовивіз замовлення, приміряти обраний товар або ознайомитись із частковим асортиментом нашого сайту.
Правильний вибір спортивного спорядження – запорука успішних і продуктивних тренувань, які, в свою чергу, є Вашим першим кроком на шляху до внутрішньої гармонії та зовнішньої досконалості. Наші професійні консультанти з радістю послужать для Вас провідниками в величезний світ спортивних товарів і неодмінно нададуть підтримку в здійсненні вибору серед найоптимальніших, підібраних спеціально для Вас варіантів, що відповідають всім вимогам.
Інтернет-супермаркет Estafeta.ua радіє разом з Вами кожному професійному досягненню або маленькій особистій перемозі! Раді вітати!

Ми знаходимося:

Корпус 2, поверх 1

Подивитись на карті

Телефон:

Посилання на сайт

Ми в соц мережах.

123
123
123
123