fbpx
Наші МагазиниНаші Магазини

Мода осінь-2019: які речі вже неактуальні в новому сезоні

Які речі вже можна записати в осінні антітренди на 2019 рік, чим можна їх замінити – про все це розповідаємо в нашій новій статті.

Клатчі здають позиції

Актуальність клатчів у вигляді книжки спадає так само різко, як і починалася хвиля їх популярності. Покладіть свій клатч на полку поки що відпочивати і сміло замінюйте його на зручну поясну сумку. Вона на лише стильно виглядає, а й найбільш практична для цього сезону.

Речі з тонкої шкіри вже не в моді

Маєш костюми, піджачки чи легінси з тонкої шкіри чи замінника-тканини? Поклади їх на полку на залиш на час. Наступає нова ера грубих тканин та матеріалів. Підбирай собі нову куртку з товстої, грубої шкіри з яскраво вираженою текстурою.

До речі, тоненькі по фігурі «косухи» теж втратили свою актуальність! Осінні тренди 2019 – куртки середньої довжини з товстої шкіри. Короткі тренчі та пальта теж змінюємо на довгі та грубі, більш практичні й теплі речі!

Обережно: хутро!

Улюблені багатьма дівчинами яскраві хутряні жилети-гусінь нарешті залишилися в минулому! Звертаємо увагу сьогодні на більш природні кольори та текстури.

Хіт сезону 2019-2020 – білі шуби. Це не зовсім практично, але неймовірно шикарно!

Щодо шуб та пальт зі штучного хутра «teddy bear», вони не втрачають своєї популярності. Дизайнери цього року лише змінили яскравий стиль на більш природні відтінки: коричневий, сірий, беж, зелений.

Мереживо вже не в тренді

Актуальні в минулих сезонах сукні з мережива та стильні кофтинки з пришитим мереживним оздобленням залишились в минулому.

Сьогодні обираємо прості светри без прикрас та навіть без коміру. Щодо мережива, замінюємо його на більш елегантні шовкові текстури та грубий трикотаж.

Трикотажні сукні по фігурі – антітренд осені 2019

Пам’ятаєш трикотажні сукні, що обтягували та спокусливо підкреслювали фігуру, від них всі були в захваті в минулого року? Прийшов час відкласти їх назад у шафу, бо весь обтягуючий трикотаж поступився пальмою першості вільним речам з приємною, кілька грубуватою текстурою.

Комментирование закрыто