fbpx
Наші МагазиниНаші Магазини

Що таке СТОК?

5 причин закупатися в стоковому магазині

 

Погодьтеся, ви вже неодноразово чули фрази «стоковий одяг» чи «стоковий магазин».  У когось вони асоціюються з «секонд-хендами», у когось – із вдалим шопінгом брендових речей.

Що це таке? І чому в Україні останнім часом все більшої популярності набувають стоки?

Консультанти найбільшого та найпершого в Києві стокового торговельного центру Макрос розкажуть вам.

Що таке сток

З англійської мови “stock” – це «залишок» чи «запас». Дійсно, стоковий одяг – це залишки минулих колекцій брендових речей. Нерозпродані запаси. Великі торговельні мережі Європи та Америки зазвичай розпродають за безцінь залишки минулорічних колекцій та останні розміри речей задля того, щоб звільнити місце на полках для нового одягу.

Цим користуються бізнесмени, що відкривають магазини одягу економ-класу. Вони викупають залишки у виробників чи національних мереж гіпермаркетів, виставляючи одяг та взуття за доступними цінами в своїх бутіках.

Таким чином люди середнього достатку мають можливість купити якісні брендові речі значно дешевше.

Сток і секонд-хенд – різні речі!

Існує помилковий стереотип, начебто “stock” – це тей самий «second hand». Це не так! На відміну від секонд-хендів в стоках продаються абсолютно нові, не вживані речі з етикетками. Зате ціна на них ненабагато дорожча!

В стоки може потрапляти одяг відомих брендів в 1-2 екземплярах (останні розміри), з незначними дефектами (зміна кольору, якщо він вигорів на вітрині чи бракованою застібкою). Але найчастіше стоковий одяг – просто речі минулого сезону. Вони втрачають частину своєї цінності лише тому, що на їх місце вже вийшла нова більш актуальна колекція.

Не варто плутати також «сток» та «конфіскат». Зазвичай під назвою «конфіскат» чи «мінімальні ціни» продають підробки відомих брендів. Вони, дійсно, зовні схожі на оригінал та значно дешевші, ніж, навіть стокові речі. Але… дуже неякісні. Як правило, такі речі відшиваються з дешевих неякісних матеріалів. Вони незручні та непрактичні, швидко виходять з ладу та втрачають привабливий вигляд.

Хочете купити дійсно хороший одяг дешево – купуйте в стокових магазинах Макросу! Лише тут ви отримаєте справжню якість по доступній ціні!

5 причин купувати в стоках

  1. Ви отримуєте оригінальні речі відомих брендів.

  2. Якість товару гарантовано висока.

  3. Ціна на привабливий одяг та класне взуття на 40-70% нижча, ніж в брендових бутіках

  4. Ви економите сімейний бюджет та маєте змогу купити більше речей.

  5. Стоковий одяг та взуття прослужать вам не один сезон!

 

 

 

 

 

Комментирование закрыто